Dijital ortama geçiş yapmaya hazırlanan her marka ve kurum internet üzerinden içerik yönetimi ekibi edinerek müştersine ulaşmayı hedeflemiş durumdadır. Özellikle e-ticaret ile ürün ve hizmet satışı yapmaya hazırlanan işletmelerin web üzerinden sosyal medya ve içerik yönetimi sistemlerini dijital çağa uygun olarak düzenlemek için profesyonel bir yardım almanız gerekebilir. Sosyal medya ve web site içerik yönetimi, çekişmeli sektörler için oldukça önemli bir yere sahiptir.

Sosyal Medya İçerik Yönetimi

Sosyal medya, günümüzde şirketler için büyük önem taşımaya başladı. Markanın kendini piyasaya sunması ve çeşitli etkileşimler almasına yardım eden ve hem müşteriyi hem de müşteri güvenini çekmek için kaçırılmaması gereken bir fırsattır. Burada olan en önemli etkenlerden biri de paylaşılan içeriklerin uygunluğu ve yazı içerikleridir.

İçerik Tasarımı

Markaların hizmet ve ürünlerini tanıtılmasında ve satış yapma hızında etkisi büyük olan içerik tasarımı, kurum ve markaların hizmet ve ürünlerini doğru hedef kitleye ulaşma yetkisini getirir.

İçerik pazarlaması kapsamına giren içerik tasarımını sizin isteklerinize uygun ve markanıza özel oluşturuyoruz.  

5618169

Sosyal Medya İçerik Yazarlığı

Sosyal medya içerik yazarlığı çalışılan konu ve alanları ele alarak markaya en uygun şekilde yapılandırmayla başlanır ve sosyal medya mecralarının formatlarına göre paylaşım yapılmak üzere düzenlenir.

Sosyal medyada paylaşılan her kelime markaya prestij sağlayabilir ancak yanlış ifadelerin kullanılması tam tersi etkiye de sebep olabilir. Bu sebeple sunulan içeriklerin özgünlüğünü ve niteliğini  en yüksek seviyede tutmak büyük bir önem taşır. Riens dijital ajans ile sektörün öne çıkann isimlerinden biri olabilir ve markanıza değer katacak içeriklere sahip olabilirsiniz. Bununla birlikte yenilikçi yaklaşımları ile yazılan içeriklerinizin özgünlüğünü artar.

Sosyal Medya İçerik Planlaması

Sosyal medya içerik planlaması, sosyal medya hesaplarınızın tümünde daima aktif kalmanızı ve potansiyel müşterilerle iç içe olmanızı sağlar. Bununla birlikte yaratıcı içerikler bulmakta zorlanan, tekdüze paylaşımlardan sıkılmış ve özgün içerik arayışında olan kullanıcılar için de idealdir. Sektörünüz her ne olursa olsun doğru sosyal medya içerik planlaması ile hedef kitleyi yakalamak mümkündür. 

Sosyal medya içerik planlaması 365 günü kapsayan, sektöre ve markaya özel hazırlanan içerik takvimi olarak da nitelendirilebilir. 365 gün sosyal medya planı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Web Site İçerik Yönetimi

Kurum veya markanın dijital ortamda itibarını ve sektördeki yerini gösteren web siteleri, rakip elemek için oldukça önemlidir. Hedef kitleye ulaşmanın en kolay yollarından biri olan içerik yazıları, ürün veya hizmeti pazarlamanızı kolaylaştırır. 

İçerik yönetimi henüz önemi yeterince anlaşılmamış kilit noktalardan bir tanesidir. Doğru içerik yönetimi ve planlaması ile sesinizi duyurmanız daha kolaylaşacaktır.

Dijital dünyaya bir adım atmak veya varlığınızı sürdürülebilir kılmak için içerik uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.  

Web Site İçerik Yazarlığı

Web site içerik yazarlığında güncel ve özgün içerikler en önemli iki unsurdur. Okuyanın aynı zamanda yarar bulacağı özenle oluşturulmuş yazılar hem site içi trafiği hem de görünürlüğü arttıracaktır.

İçerik yazarlığı yazmayı bilen herkes tarafından yapılabilecek bir meslek değildir. İçerik yazarlığı konusunda deneyimli veya eğitimli kişiler haricinde kimselerle çalışmak sitenize geri dönüşü olmayan zararlar verecektir. Eğer daha önce böyle bir hata yaptığınızı düşünüyor ve web site içerik sağlığınızı kontrol ettirmek istiyorsanız uzmanlarımızla birebir görüşme sağlayabilirsiniz. 

SEO Uyumlu İçerik Yazarlığı

SEO uyumlu içerikler günümüzde web sitelerinin olmazsa olmazlarıdır. Search Engine Optimisation (SEO), web sitenizin Google gözünde önem kazanmasını sağlar. Bu sayede siteniz arama motorlarında üst sıralarda çıkar. SEO uyumlu içeriklerde doğru keyword araştırması, kelime sayısı, kelime sayısına bağlı keyword density, pazar araştırması, özgün ve kullanıcıya değer katan yazılar hem Google hem de SEO puanı için oldukça önemlidir. 

Web Site İçerik Planlaması

Tıpkı sosyal medya içerik planlanması gibi web site içeriklerinin planlanması da oldukça büyük bir önem taşır. Web site içerik planlaması, içerik paylaşım sürecinde karmaşayı engelleyerek düzen kurulmasına ve içerik yazılarını sitede kullanıcıların verim alabileceği bir biçimde yerleştirilmesi olarak açıklanabilir.

Web site içerik planlaması için sektörel pazar araştırmaları, Google Trends ve keyword araştırması yaparak gündemi takip eden, yaratıcı içerikleriyle öne çıkan bir marka olmanız için size destek oluyoruz. 

Daha fazla bilgi almak ve bir kahvemizi içmek isterseniz her zaman bize ulaşabilirsiniz 🙂