MARKA ELÇİMİZ OL

Bir farkın olsun ister misin? 7.940.000 üniversite öğrencisinden seni ayrıştıran bir farkın olmasını istersen katıl bize!

Çünkü biz farklı konularda özgün eğitimler alıyoruz. Çok sayıda farklı bölümde yer alarak kendimizi geliştiriyoruz. Hayal edemeyeceğin kişilere ulaşıp networkumuzu arttırıyoruz. Global ve ulusal firmalarda simülasyon değil gerçek zamanlı vakalarda yer alıyoruz. Her eğitimden 5 dakika sonra katılım belgelerimiz, e-sertifikalarımızı online alıyoruz.

Kendi aramızda beyin fırtınası düzenliyor alanındaki uzman mentör ve koçlardan uzun soluklu destek alıyoruz. Saygın şirketler ve STK’lar ile ortak projelere katılıyoruz.

İş fırsatlarını, staj fırsatlarını paylaşıyoruz. Ödüllü yarışmalar ve organizasyonlarda yer alıyoruz. Yurt dışı organizasyonlardan haber almak, online global staj yapmak ve kendini gerçekten geliştirmek istiyorsan seni bekliyoruz. (Evet seni bekliyoruz)

Sadece eğitim almak değil sahada var olmak istersen organizasyona zaman ayırmaya varsan haydi katıl bize!

Yüzlerce farklı üniversiteden kültürden sımsıcak dostluklar kuruyoruz. Bu sosyal inovasyonda yer almak heyecan ve tutkumuzu paylaşmak istersen linki doldurup aramıza katılabilirsin.

Hemen formu doldur ve aramıza katıl

Marka elçisi, çalıştığı markanın hedef kitle potansiyelini doğru analiz ederek hedef kitle ve marka arasındaki iletişimi sağlar. Örneğin; düzenlenecek bir eğitim hangi kitleye hitap ettiği, bizim hangi kitle için nasıl eğitimler düzenlememiz gerektiği ile ilgili analiz yapabilecek kişiler olmalıdır. Elçiler, marka ile ilgili pozitif deneyimlerin aktarılmasını sağlamakla görevlidir. Bu şekilde markanın itibarını, bilinirliğini ve güvenirliğini arttırır.

MARKA ELÇİMİZ OLMAK İÇİN,

  • Sosyal medya platformları hakkında bilgi sahibi olmak
  • Prezentabl görünmek,
  • Güçlü iletişim becerilerine sahip olmak,
  • Takım çalışmasına yatkınlık,
  • Hedef kitle ile bağlantısı olan kişiler,
  • Yüksek ikna kabiliyeti,
  • Sosyal medyada popüler olmak.