Askıda Eğitim Kimdir?

Askıda Eğitim olarak Türkiye’de 18-35 yaş arasında bulunan 7.940.000 öğrenci, 1.350.000 işsiz üniversite mezunu ve iş bulma umudunu yitirmiş (4 yıl ve uzun süredir iş aramayı bırakmış) 253.000 mezun ile ülkesine pozitif bir bakış açısı ve değer katacak davranışları geliştirmek üzere harekete geçen bir sosyal inovasyon projesidir.
100 kişilik öğrenci ve yeni mezunlardan oluşan ekibimiz ile 100.000’lerce genci eğitimler, eğitmenler, mentör ve koçlar ile buluşturuyoruz. Farklı konuda online eğitimler ve kurslar yapıyoruz. Ulusal ve global şirketlere tamamen öğrencilerden oluşan vaka ekipleri kurarak vaka analizleri yapıyoruz, teorik bilgiyi pratiğe döküyoruz ve çift taraflı değer üretiyoruz.

Ne Yapıyoruz?

❖ Uzmanlık alanı dışında eğitim alamayan öğrenci ve mezunları 70 farklı konuda eğitim, uzman eğitmen, koç ve mentörler ile buluşturuyoruz.

❖ 100 kişilik öğrenci ve yeni mezunlardan oluşan ekibimiz ile 100.000’lerce öğrenciye ulaşıyor, insanların hedeflediği eğitimleri tamamen ücretsiz almalarını sağlıyoruz.

❖ Marka elçilerimiz arasında sektörel gruplarla şirket vakalarını çalışıyoruz. Saygın markaları genç bakış açıları ile buluşturuyoruz.

❖ Staj, teknik gezi ve saha deneyimleri yaşatıyoruz.

❖ Öğrencilerin kendilerini ifade etme ve öğrenme arzularını destek veren koç, mentör ve eğitmenlerle karşılıyoruz.

img

NASIL YAPIYORUZ?

❖ Ana sponsor almadan binlerce markadan küçük destekler alıyoruz! Böylece çok sayıda şirkete dokunuyor ve network geliştiriyoruz. (Gelecekte yeni iş kanalları ,stajlar ve vaka çalışmaları için)

❖ Farklı eğitmen, mentör, koç ve iş insanından aynı konuları defalarca dinliyoruz. Yeni bir cümle, farklı bir bakış açısı ve beceri kazandırmak için yüzlerce eğitim organize ediyoruz.

❖ Simülasyon ve vaka çalışmaları ile şirketlere ve öğrencilere değer katıyoruz. Öğrenciler okurken deneyim kazanırken şirketler işletmelerine farklı gözle bakıyor.

img

NEDEN YAPIYORUZ?

❖ Gerçekten eğitim almak ve kendini geliştirmek isteyen talepkar öğrencileri yakından takip ediyoruz. Sosyal proje olarak öğrencileri ve yeni mezunları desteklemek isteyen şirketlerin varlığı ve eğitmen networkumuz arasında bir bağ kurup yüzbinlerce gence ulaşması amacı ile yola çıktık.

❖ Ücretsiz nitelikli eğitim almak isteyen öğrencileri, doğru projeye sponsorluk ve yatırım yapabilecek şirketleri ve kendi başarı hikayelerini, deneyimlerini paylaşacak iş insanlarını askıda buluşturmak için varız.

❖ Askıdan alanlar ve askıya koyanların buluşmalarını sağlamak için buradayız. www.askidaegitim.com

PROJENİN ARKASINDA KİMLER VAR?

❖ 100 kişilik tamamen öğrenci ve yeni mezunlardan oluşan ekibimiz yüzbinlerce eğitim almak isteyen talepkâr öğrenci ve genç mezun

❖ Erdem Karagöz Akademi www.erdemkaragoz.com

❖ Eğitime aşık yüzlerce gönüllü ve uzman eğitmen

❖ Sponsor firmalar ve gönül veren iş insanları

FARKIMIZ NE?

❖ Şirketinizin sorunu üzerine 100 kişilik tamamen öğrenci ve yeni mezunlardan oluşan ekibimiz arasında seçilmiş arkadaşlarımız özgün vaka çalışması yapıyor. (Zoom toplantısında tüm detayları paylaşıyoruz)

❖ 12 farklı departman ile bir şirket yapısındayız.

❖ Organizasyonumuzda yetenek havuzu oluşturuyoruz.

❖ Mentör ve koçlar gençleri sürekli destekliyor

❖ Şirketinize katma değer üretmek için sizinle buluşuyoruz.

❖ Ana sponsor düşünmüyoruz, farklı sponsorluk paketleri ile çok sayıda şirkete dokunuyoruz.

Askıda Eğitim Ailesi

fotim-scaled.jpg
Eren Örünğ
Proje Koordinatörü
image00001.jpeg
Ecem Güven
Proje Koordinatörü
WhatsApp-Image-2020-11-15-at-14.16.11.jpeg
Büşra Şişman
Proje Koordinatörü
Profil-Fotosu-1.jpeg
Batuhan Pancarcı
Proje Koordinatörü
1598621496802.jpg
Umut Duyku
Genel Koordinatör
1605893346669.jpg
Meyra Derman
Proje Koordinatörü

Sponsorlarımız

Bu yolculuğumuzda bize destek olan firmalar.
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6