Markanızı veya işletmenizi en iyi şekilde yansıtabilmek için markanızın doğasına uygun, tasarımlar üretiyoruz. Tasarım camiasını takip ederek üreteceğimiz her daim güncel çalışmalar ile markanızı hak ettiği değeri kazandırıyoruz. Mecralara özel olarak üreteceğimiz tasarımlar sayesinde hedef kitlenize iletmek istediğiniz mesajları en iyi şekilde hizmetinize sunuyoruz.
poly-g077f5d69f_1920

Grafik tasarım alanında verdiğimiz hizmetler

  • Kurumsal Kimlik Çalışmaları

Kurumsal kimlik unsurları bir işletmenin veya markanın imzası niteliği taşımaktadır. Profesyonelce hazırlanan kurumsal kimlik çalışması ile markanın dış dünyaya kendini tanıtabilmesinde etkili bir rol oynayacaktır. Kurumsal kimlik tasarlanırken tüm detaylar düşünülmelidir ve hazırlanan her bir unsur   “kurumsal kimlik kılavuzu” adı altında toplanmalıdır. Askıda Eğitim olarak bütün bu önemli süreçlerde yanınızda olacağız.

  • Logo Tasarımı

Logo işletmenizi veya markanızı yansıtan en önemli unsurlardan biridir. Bu sebeple işletmenizi veya markanızı hedef kitlenize en iyi şekilde tanıtacak logoyu hazırlıyoruz.

  • Afiş Tasarımı

Etkinlikleriniz veya hizmetleriniz için dikkat çekici ve akılda kalıcı afişler hazırlıyoruz.

  • Display Tasarımlar

Markanızın sahada kullanabileceği, roll-up, banner, stand, reklam panoları vb. tasarımları gerçekleştirerek dış çevrede markanızı en iyi şekilde tanıtacak çalışmaları sizlere sunuyoruz.

  • Online Reklam Banner Tasarımları

Google, Facebook ve Instagram reklamlarında kullanılmak üzere etkileşim sayışınızı artıracak ve hedef kitlenin dikkatini çekecek bannerler üretiyoruz.

  • Insert & Katalog Tasarımı

Markanızı ve ürünlerinizi (ürün resimler, ürün özellikler, ikonlar v.b.) detaylı olarak anlatabileceğiniz insert ve katalog tasarımları oluşturuyoruz.

  • Sosyal Medya Tasarımları

Sosyal medya hesaplarınızda kullanılmak üzere ürünlerinizi ve hizmetlerinizi belirlemiş olduğunuz kitleye en iyi şekilde sunacak gündemi takip eden orijinal içeriklerimizi dkkat çekici tasarımlara dönüştürüyor ve sosyal medyanızı güzelleştiriyoruz.

Detaylı bilgi ve işbirliği için hemen iletişime geçin.