Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

ZEYNEP DERELİ – Dijital Çağda Eğitimin Hedefleri ve Girişimci Ruhlu Bireyler

11 Şubat / 20:30 - 22:00

Dijital çağ bir yandan eğitimin hedeflerini ve şeklini değiştirirken diğer yandan içeriği devamlı güncel tutmak gerekir. Dijital çağda eğitimden bahsederken yalnızca okuldan değil, hayat boyu öğrenmeden de bahsederiz. Eğitim sisteminin, sürekli yeni yetkinlikleri benimseme ve yeni zorluklarla göğüs germe isteğinin ortaya konduğu “Öğrenmeyi Öğrenme” becerisini kazandırması gerekir. Öğrenmeyi öğrenen kişiler hayat boyu öğrenme, eleştirel düşünme ve günlük hayatta problem çözme konusunda daha başarılıdır.

Başvurularımız yalnızca Kariyer.net üzerinden alınmaktadır ve her eğitim için ayrı ayrı başvurmanız gerekmektedir.

Eğitime Nasıl Katılabiliriz?
+https://linktr.ee/askidaegitim bu linke tıklayınız.
Kariyer.net “Eğitim” seçeneğine tıklayın.
+ Açılan ilan sayfasında “Başvur” butonuna tıkladıktan sonra kariyer.net hesabınızla giriş yaparak başvurmak istediğiniz eğitimlere eğitim takviminden ulaşabilirsiniz.
+ Eğitim günü link mail olarak sizlere ulaştırılacaktır. Lütfen spam kutunuzu da kontrol etmeyi unutmayın.

.

Eğitimlerimiz yalnızca 18-26 yaş arasındaki üniversite öğrencileri/yeni mezunlara ve 26-30 yaş arasındaki yüksek lisans/doktora öğrencilerine ücretsizdir. Bu kriterleri sağlamayan fakat eğitimlerden faydalanmak isteyen kişiler https://askidaegitim.com/egitim-ucretleri/ linkinden eğitim başı veya aylık ücret ödeyerek eğitimlere dahil olabilirler.

Detaylar

Tarih:
11 Şubat
Saat:
20:30 - 22:00