Askıda Eğitim Nedir?

Uluslararası platformlarda tanınmış dünya standartlarında, çağdaş, yeniliklere uyum sağlayıp öncülük eden ve inovasyonlarımızla örnek olduğumuz genç ve dinamik kadromuz ile her zaman daha ileriye gitmeyi hedefleyerek bu yola çıktık.

Öğrencilerden oluşan bir kadromuz ve deneyimli danışmanlar ile gündemi en yakından takip ederek ekip çalışmaları ile projeleri yönetiyor ve sizlere en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

Pandemi döneminde Türkiye’nin her şehrinden öğrencileri tek platformda toplayarak birçok teknik ve kişisel gelişim eğitimi vermek için bir araya geldik.

Bu yola çıkarken öncelik olarak kabul ettiğimiz eğitimi, ileriki platform hayatımızda bilgi olarak değerlendirebileceğimize inanarak bir yandan da dijital pazarlama ajansı olarak hizmet vermeye başladık.

Ekip arkadaşlarımızın tamamı alanında uzman, ajans deneyimi bulunan veya aktif olarak bir ajansta çalışan üyelerden oluşur.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

❖ Genç, dinamik ve tamamen Z kuşağından oluşan kadromuz sayesinde yeniliklere daima daha yakın olur ve trendlerden asla geri kalmazsınız.

❖ Sosyal medya ve dijital dünyanın içine doğmuş olan Z kuşağı, dijital dünyayı en iyi yöneten ve kullanabilen kuşaktır.

❖ Sosyal medya algoritmaları, dijital pazarlama ve reklam stratejileri, ürün/hizmet pazarlamasına yönelik içerik yazarlığı ve yönetimi referanslarımız ve kurumsal iletişim kanallarımızda da görüleceği üzere hedef kitleye yönelik stratejilerin belirlenmesi ile oluşur.

❖Ajansımız bünyesinde yer alan uzmanlarımız sayesinde varsa web sitesi ve sosyal medya kanallarınızı detaylı bir şekilde inceler, bulduğumuz hataları ve geliştirilebilir yönleri hiçbir ücret ödemeden size sunarız.

❖ Hemen ardından uzmanlarımız birlikte yapabileceğimiz çalışmalar üzerine sizinle birebir görüşme sağlar.

❖ Size sunduğumuz fırsatların yanında ajansımızdan eğitim ve danışmanlık almak isterseniz alanında deneyimli, tanınmış ve profesyonel eğitmenlerimizle buluşmanıza öncülük etmekten mutluluk duyuyoruz.

❖ Eğer henüz dijital kanallara giriş yapmamışsanız sizin için yeni bir web sitesi ve sizi yansıtan sosyal medya kanalları oluşturmanıza yardımcı oluyoruz. Dilerseniz size özel eğitim ve danışmanlık fırsatı sunuyoruz.

img

NASIL YAPIYORUZ?

❖ İşletme körlüğünü engellemek ve monotonluğa kapılmamak üzere deneyimsiz öğrenci ve arkadaşlarımızdan ekipler oluşturarak gerekli eğitim ve tartışma ortamlarını sağlıyor, projelerimizde daha farklı bakış açısı ve fikirler elde etmeyi amaçlıyoruz.

❖ Bu sayede kuruluş amacımız olan öğrencilerin kurumsallığa ve iş hayatına atılım sürecini hızlandırıp network ve deneyim edinmelerini sağlıyoruz.

img

Ajans Bünyemizde Neler Yapıyoruz?

❖ İşbirliği içinde olduğumuz her işletmeye özel ihtiyaç analizlerini endüstri mühendisi arkadaşlarımız sayesinde oluşturuyoruz.

❖ Aynı zamanda pazarlama ve kurumsal iletişim uzmanlarımız ile rakip analizleri hazırlayıp halkla ilişkiler uzmanlarımız ile en doğru pazarlama stratejilerini geliştirip teknik analizlerimiz sonunda oluşturduğumuz verileri içerik ve grafik tasarım uzmanlarımıza iletiyoruz.

❖Son olarak dijital pazarlama uzmanlarımız ile en iyi reklam stratejilerini sizin için planlayarak size en nitelikli hizmeti sunmak üzere çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Askıda Eğitim Ailesi

Aslı Karatepe
İçerik Yazarı
Ecem Güven
Ecem Güven
İçerik Yazarı
Gökay Şahindokuyucu
SEO, Medya Planlamacısı ve Reklam Yöneticisi
Gülce Özdamar
SEO, İçerik ve Sosyal Medya Yöneticisi
Meyra Derman
Meyra Derman
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı
Umut Duyku
Umut Duyku
SEO ve Reklam Yöneticisi

Sponsorlarımız

Bu yolculuğumuzda bize destek olan firmalar.
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6