Bir farkın olsun ister misin? 7.940.000 üniversite öğrencisinden seni ayrıştıran bir farkın olmasını istersen katıl bize!

Çünkü biz farklı konularda özgün eğitimler alıyoruz. Çok sayıda farklı bölümde yer alarak kendimizi geliştiriyoruz. Hayal edemeyeceğin kişilere ulaşıp networkumuzu arttırıyoruz. Global ve ulusal firmalarda simülasyon değil gerçek zamanlı vakalarda yer alıyoruz. Her eğitimden 5 dakika sonra katılım belgelerimiz, e-sertifikalarımızı online alıyoruz.

Kendi aramızda beyin fırtınası düzenliyor alanındaki uzman mentör ve koçlardan uzun soluklu destek alıyoruz. Saygın şirketler ve STK’lar ile ortak projelere katılıyoruz.

İş fırsatlarını, staj fırsatlarını paylaşıyoruz. Ödüllü yarışmalar ve organizasyonlarda yer alıyoruz. Yurt dışı organizasyonlardan haber almak, online global staj yapmak ve kendini gerçekten geliştirmek istiyorsan seni bekliyoruz. (Evet seni bekliyoruz)

Sadece eğitim almak değil sahada var olmak istersen organizasyona zaman ayırmaya varsan haydi katıl bize!

Yüzlerce farklı üniversiteden kültürden sımsıcak dostluklar kuruyoruz. Bu sosyal inovasyonda yer almak heyecan ve tutkumuzu paylaşmak istersen linki doldurup aramıza katılabilirsin.

Hemen formu doldur ve aramıza katıl